Laureatki VI Warszawskiego Konkursu Poetyckiego „Złota Biedronka”

Uczennice klasy V a: Iga Gołdyn i Amelia Senkowska zostały laureatkami VI Warszawskiego Konkursu Poetyckiego „Złota Biedronka” organizowanego przez SP nr 306 w Warszawie. Obie finalistki napisały wiersze inspirowane fragmentem utworu księdza Jana Twardowskiego „Odetchnij popatrz”.

Amelkę Senkowską uhonorowano wyróżnieniem za liryk „Mały wielki świat”, a Iga Gołdyn ze swoim tekstem „Od nowa” uplasowała się na drugim miejscu podium.

Młode poetki otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Iga Gołdyn została dodatkowo wyróżniona dedykacją otrzymaną od honorowego członka jury, poetki i autorki wierszy dla dzieci, pani Hanny Niewiadomskiej.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w zmaganiach konkursowych.

Skip to content