Konkurs literacki „Z przeszłości w przyszłość”

Konkurs literacki

„Z przeszłości w przyszłość’

Zapraszamy chętnych uczniów klas IV – VI do wzięcia udziału w konkursie literackim „Z przeszłości w przyszłość’. Zadaniem uczestnika jest napisanie (do wyboru):

a)      wiersza „Szkolne wspomnienie”

b)      opowiadania, kartki z pamiętnika lub wywiadu „Ja i moja szkoła w 1906 roku”.

Podpisane wyłącznie godłem lub pseudonimem prace (w formie wydruku komputerowego) należy dostarczyć do nauczyciela – polonisty do 11 kwietnia 2016 roku. Na karcie włożonej do osobnej koperty należy wydrukować informacje służące identyfikacji uczestnika i jego pracy ( temat konkursu, godło lub pseudonim uczestnika, imię i nazwisko ucznia, klasę, nazwę, adres i telefon szkoły oraz imię i nazwisko nauczyciela – polonisty).

Szczegółowy regulamin konkursu, którego koordynatorem jest p. Marta Wróblewska, znajduje się tablicy ogłoszeń przy pokoju nauczycielskim.

Życzymy powodzenia!

Skip to content