Integracja klas czwartych

KARTKA Z PAMIĘTNIKA CZWARTOKLASISTY

Dnia 9 października 2023 nasza klasa 4e razem z innymi klasami czwartymi pojechała na wycieczkę do Bazy Bieganów, położonej w województwie mazowieckim.
Ruszyliśmy autokarem o godzinie 8:00, najpierw pojechaliśmy do wielkiego parku – był to Zespół pałacowo-parkowy
w Radziejowicach, gdzie na miejscu zaopiekował się nami instruktor i podzielił nas na grupy. Każda z grup miała zadanie do wykonania. Zadaniem pierwszej grupy było zapamiętanie jak największej ilości zwierząt z arki Noego, natomiast zadaniem drugiej grupy było policzenie ile osób zmieści się w ogromnej sali koncertowej.
Gdy każda grupa wykonała swoje zadanie pojechaliśmy autokarem do Bazy Bieganów, gdzie czekały na nas niezliczone atrakcje. Jeździliśmy na quadach, pojazdami wojskowymi, strzelaliśmy z łuków do tarczy. Bardzo ciekawym doświadczeniem było chodzenie na szczudłach. Graliśmy także w kręgle, rzucaliśmy woreczkami do celu, braliśmy udział w wyścigach ruroskoczków. Był też paint-ball, podczas którego strzelaliśmy do beczek. Można było też bez ograniczeń korzystać z różnych atrakcji jak skakanie na dmuchańcach. Po wszystkich tych atrakcjach z wielkim apetytem zjedliśmy  kiełbaskę z chlebem.
Każdy na koniec dostał nagrodę w postaci pieniążka z aluminium z wytłoczoną nazwą miejscowości, w której byliśmy.  
To była wspaniała wycieczka, której nie zepsuła nawet nie najlepsza pogoda. Chętnie tu wrócimy, chociażby po to, żeby skorzystać jeszcze z innych atrakcji, jak na przykład jazda 12 osobowym rowerem. To był naprawdę fantastycznie spędzony czas.

zrelacjonowała Zofia Kwasiborska – klasa 4e

Skip to content