DzielnicowyTurniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dnia 12 kwietnia2016 roku drużyna uczniów naszej szkoły składająca się z Kingi Kołodziejczyk, Gabrysi Zegan, Adama Jędrusika, Konrada Łyczkowskiego oraz Igi Gołdyn wzięła udział w zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 227 im. Kapitana Lucyny Hertz Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zdobywając pierwsze miejsce.Turniej składał się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy rozwiązywali testy, które sprawdzały ich wiedzę teoretyczną z przepisów ruchu drogowego. Kolejno przyszedł czas na zaprezentowanie wiedzy i umiejętności z dziedziny udzielania pierwszej pomocy. Ostatnim etapem konkursu była część praktyczna. Uczniowie pokonywali na rowerze tor sprawnościowy z przeszkodami. Nasza zwycięska drużyna będzie reprezentować dzielnicę Włochy w eliminacjach warszawskich.

Skip to content