30. Bieg Niepodległości – wolontariat

W związku z organizacją 30. Biegu Niepodległości – Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza ochotników, kochających sport do pracy w charakterze wolontariuszy.  W tym roku w związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości i zwiększeniem liczby biegaczy, będziemy potrzebowali więcej niż w latach ubiegłych, osób chętnych do pracy w charakterze wolontariuszy.

30. Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada 2018 r. w Warszawie. Jest ostatnim i zarazem największym biegiem z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej. Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA organizuje ten bieg, aby na sportowo uczcić wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości. Co roku bieg staruje w dniu 11.11.o godz. 11.11. Biegacze mają do pokonania 10 km. Bieg Niepodległości, to jeden z największych biegów ulicznych w Warszawie, liczyć będzie 20 tysięcy uczestników. Zawodnicy ustawiają się na starcie w dwóch kolumnach – koszulce białej i czerwonej tworząc najdłuższa flagę Polski.

 

Zadania Wolontariuszy:

praca w punktach informacyjnych
wsparcie biura zawodów
wsparcie biura prasowego
obsługa mediów i gości VIP
pomoc przy przygotowaniu oprawy i dekoracji imprezy
wręczanie medali
wręczanie wody na półmetku i w strefie mety
wydawanie posiłków regeneracyjnych /banany/
obsługa szatni i depozytów
zarządzanie parkingami i miejscami do parkowania.

Szczegółowy przydział zadań nastąpi w późniejszym terminie.
Zapraszamy do wzięcia udziału uczniów od 13 r.ż.

Chętnych wolontariuszy prosimy o zgłoszenie się do Pani Ilony Schiele lub Pani Mai Dąbrowskiej, do dnia 5.10.2018 (piątek). Dane potrzebne do zgłoszenia:
– Imię i nazwisko
– wiek
– imię i nazwisko opiekuna
– kontakt do opiekuna

Zapraszamy!

Skip to content