„Tydzień Kuchni Włoskiej” z klasą 6a

„U nas włosko – znaczy bosko”: pod takim hasłem uczniowie z kl. 6a od  5 do 10 marca serwowali pyszności rodem ze słonecznej Italii. Wszystko to  w ramach „Tygodnia Kuchni Włoskiej”, organizowanego jako część szkolnego „Festiwalu Kuchni”, którego pomysłodawczynią jest przewodnicząca SU – Ania Bednarska z kl. 6c.

Słodkie i wytrawne frykasy przeciągnęły licznych kupujących, dzięki czemu zgromadziliśmy ponad 270 zł. Fundusze te zgodnie z ideą przedsięwzięcia zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów.

Za aktywne włączenie się w akcję wychowawca klasy, p. Marta Wróblewska dziękuje zwłaszcza rodzicom i uczniom: Julianowi Dąbrowskiemu, Mateuszowi Walerzakowi, Kacprowi Goliszkowi, Annie Hansdorfer, Antoninie Wąsowicz Kindze Kołodziejczyk oraz Magdzie Witkowskiej.  Było naprawdę włosko i bosko! Gorąco dziękujemy!