Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Pilny komunikat

Szanowni Państwo – Rodzice

W związku z reformą szkolnictwa, a co za tym idzie obowiązkiem nauczania drugiego języka obcego w naszej szkole zaplanowana jest nauka języka hiszpańskiego.

Podczas rekrutacji majowej zatrudniony został nauczyciel, który w dniu 28 lipca poinformował, że jednak nie podejmie obowiązku nauczania. Pomimo natychmiastowego zgłoszenia zapotrzebowania w miejscach rekrutacji kadry pedagogicznej, do dnia dzisiejszego nie  zgłosił się żaden nauczyciel.

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się do państwa z prośbą o  pomoc w  znalezieniu takiegoż nauczyciela. Być może w Państwa otoczeniu znajduje się Osoba, która posiada kwalifikacje do nauczania języka hiszpańskiego i chciałaby podjąć pracę w naszej szkole. Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem,

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme