Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Komunikat

W czasie ferii zimowych sekretariat czynny w godzinach 7.00 – 13.00.

Gratulacje

Gratulujemy uczennicy klasy 2b Blance Budzyńskiej  za zajęcie I miejsca

w eliminacjach dzielnicowych w 42. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”.

Życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu!

Konkurs filmowo-historyczny „Niezłomni żołnierze nie na papierze – historia filmem przedstawiona”

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora konkursu

Szkoły Podstawowej nr 94 im.  I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego

do udziału w konkursie filmowo – historycznym

„Niezłomni żołnierze nie na papierze – historia filmem przedstawiona”.

Konkurs jest objęty patronatem Kuratorium Oświaty. Wynik tego konkursu jest wpisany na listę konkursów uprawniających do wpisania na świadectwie szkolnym.

Wszelkich informacji udzielają nauczyciele historii z naszej szkoły.

Agata Bartczak-Kosowska

Regulamin Konkursu

Ogłoszenie – konkurs kuratoryjny z chemii

Z ogromną przyjemnością informuję, że uczeń klasy 8a Adam Jędrusik zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z chemii.

Bardzo gratulujemy Adamowi i trzymamy kciuki na najwyższym szczeblu tego konkursu, który odbędzie się 18 lutego br.

Powodzenia!

                                                                                              Małgorzata Dusza – Dragon

Dzień otwarty

Dzień otwarty
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala 15.01.2019 17.01.2019 inne dni
1a Joanna Zalewska N4   Odwołany  
1b Karolina Gnyś-Fituch N4   16.30-18.30  
1c Marzena Pytlakowska N6   Zebranie 17.00  
1d Iwona Chwiałkowska N6   17.00-19.00  
1e Teresa Cieślik N2   17.00-19.00  
2a Elżbieta Skudlarska N3   Zebranie 17.00  
2b Anna Król N5   Zebranie 17.00  
2c Anna Niezgoda N8     Zebranie 16.01.2019 godz. 17.00
2d Iwona Józwiak N4     Zebranie 16.01.2019 godz. 17.00
2e Aleksandra Turek-Samołyk N5   17.00-19.00  
3a Maria Koniec N7   16.30-18.30  
3b Joanna Wieczorkiewicz N7   Zebranie 17.00  
3c Beata Kołacz N1   16.30-18.30  
3d Małgorzata Tomporowska N1     16.01.2019 17.00-19.00
3e Małgorzata Siuciak N3 16.30-18.30    
4a Dominika Sadownik 18 zebranie 16.30-17.30 dzień otwarty 17.30-18.30    
4b Luiza Nowicka 19a 17.00-19.00    
4c Małgorzata Zając 29b 17.00-19.00    
4d Iwona Urbańczyk 10 16.00-18.00    
4e Jolanta Kolera 29c 16.15-18.15    
4f Marcin Kaźmierczak 15a 16.00-18.00    
4g Lidia Łukasik 26 17.00-19.00    
4h Natalia Zawadzka 5 17.00-19.00    
4j Anna Koszewska 14 16.30-18.30    
5a Agata Bartczak- Kosowska 11 17.00-19.00    
5b Justyna Rasała 5 17.00-19.00    
5c Sylwia Krajza 4 17.00-19.00    
5d Elżbieta Pietrzyk 20 17.00-19.00    
5e Beata Jastrzębska 25 17.00-19.00    
5f Ewa Różycka 5a 17.00-19.00    
5g Tomasz Pawełek 27 16.00-18.00    
6a Alicja Pikulska 24 17.00-19.00    
6b Krzysztof Długołęcki 21 17.00-19.00    
6c Justyna Sarnecka 13 17.00-19.00    
6d Martyna Wasielewska 19 16.30-18.30    
6e Katarzyna Gierlotka 4 17.00-19.00    
6f Ilona Schiele 23 17.15-19.00    
7b Malwina Gnat 19a 16.00-18.00    
7c Anna Żydoń 26 16.30-18.30    
7d Renata Spiridis 16 16.30-18.30    
7e Anna Derleta 22 17.00-19.00    
8a Marta Wróblewska 29 17.00-19.00    
8b Hubert Makaruk 29b 17.00-19.00    
8c Małgorzata Dusza-Dragon 15a 16.00-18.00    
8d Katarzyna Dobrzyńska 23 17.30-19.00    
8e Ewa Kinstler 3 17.00-19.00    
8f Aniela Milewska 12 17.00-19.00    
  Barbara Grzelak Pokój nauczycieli W-F   16.10-18.10  
  Grzegorz Styczyński Pokój nauczycieli W-F     16.01.2019 godz. 16.00-18.00
  Paweł Kwiatkowski Pokój nauczycieli W-F 16.00-18.00    
  Maciej Królikowski Pokój nauczycieli W-F 16.00-18.00    
  Lech Koziejowski Pokój nauczycieli W-F     16.01.2019 godz. 17.30-18.30
  Katarzyna Tarczyńska Pokój nauczycieli W-F     16.01.2019 godz. 17.30-18.30
  Dorota Borysiuk 25a     18.01.2019 godz. 16.30-18.30
  Tomasz Sypniewski K1 17.00-19.00    
  Barbara Cwalina 3   17.00-19.00  
  Jacek Janiszek 1 16.00-18.00    
  Magdalena Partyka 1 17.00-19.00    
  Tomasz Janecki 19b 17.00-19.00    
  Emma Canfora-Ścibiorek 15 17.00-19.00    
  Danuta Gajowy 2 17.00-19.00    
  Anna Mądra 1 17.00-19.00    
  Barbara Biłan 1 17.00-19.00    
  Ewa Księżopolska 15a 17.00-19.00    
  Maja Dąbrowska N4   17.00-19.00  
  Grażyna Surmacz 25a 17.00-19.00    

KONKURS PLASTYCZNY “ANIOŁ 2019”

Zachęcam do udziału w konkursie na wizerunek Anioła. Spróbujmy pobudzić naszą wyobraźnię plastyczną na temat Aniołów. Przykładowe tropy:
– Anioł na przestrzeni wieków i Anioł dzisiaj
– Anioł i jego charakter
– Anioł opiekun
– Anioł i człowiek
– Anioł w rodzinie

Oczywiście wasz pomysł na Anioła jest najlepszy!

Termin oddania prac nauczycielom plastyki – 25 stycznia 2019r. Szczegóły w zakładce “Informacje o konkursach”

Zapraszam – Anna Mądra – nauczycielka  plastyki

 

REGULAMIN KONKURSU “ANIOŁ 2019”

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme