Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Ogrody Nauki i Sztuki 2018/19

KLASA

TYTUŁ PROJEKTU

WYCHOWAWCA

1A „W świecie barw i kształtów’’ Joanna Zalewska
1B „W świecie barw i kształtów’’ Karolina Gnyś-Fituch
1C „W świecie barw i kształtów’’ Marzena Pytlakowska
1D „Skąd jestem?’’ Iwona Chwiałkowska
1E „Sztuka, czyli co?’’ Teresa Cieślik
     
2A „Na deskach scenicznych” Elżbieta Skudlarska
2B „Głębiny morskie” Anna Król
2C „Na deskach scenicznych” Anna Niezgoda
2D „Na deskach scenicznych” Iwona Józwiak
2E „Głębiny morskie” Aleksandra Turek-Samołyk
     
3A „W pracowni szewca” Maria Koniec
3B „W pracowni szewca” Joanna Wieczorkiewicz
3C „W pracowni szewca” Beata Kołacz
3D „W pracowni szewca” Małgorzata Tomporowska
3D „W pracowni szewca” Małgorzata Siuciak
     
4A „Wojsko” Dominika Sadownik
4B „Wojsko” Luiza Nowicka
4C „Wielcy sportowcy Polski” Małgorzata Zając
4D „Sport to zdrowie” Iwona Urbańczyk
4E „Nasze emocje w różnych odsłonach” Jolanta Kolera
4F „Rekordy Guinnessa” Marcin Kaźmierczak
4G „Wynalazcy i wynalazki. Bohaterowie dnia codziennego” Lidia Łukasik
4H „Postacie ze świata Disneya” Natalia Zawadzka
4I „Nasze emocje w różnych odsłonach” Małgorzata Bratek
4J „Znani polscy sportowcy’’ Anna Koszewska
     
5A „Gry od kuchni” Agata Bartczak- Kosowska
5B „Nasze pasje” Justyna Rasała
5C „Podróże w quizach i teleturniejach” Sylwia Krajza
5D „Sport to zdrowie” Elżbieta Pietrzyk
5E „Różne oblicza teatru” Beata Jastrzębska
5F „Na Olimpie” Ewa Różycka
5G „Kuchnie świata” Tomasz Pawełek
     
6A „Lotnictwo” Alicja Pikulska
6B „Był sobie pieniądz” Krzysztof Długołęcki
6C „Postacie ze świata Disneya” Justyna Sarnecka
6D „Muzyka łagodzi obyczaje” Martyna Wasielewska
6E „Obraz i fotografia ręką małego Leonardo da Vinci” Katarzyna Gierlotka
6F „Tajemnice Kampinosu” Ilona Schiele
     
7A „Bałkany od kuchni” Elżbieta Bagrowska
7B „Ciemno wszędzie, głucho wszędzie – tropem zagadek” Malwina Gnat
7C „Ciekawi świata” Anna Żydoń
7D „Średniowiecze’’ Renata Spiridis
7E „Historia mody i ubioru” Anna Derleta
     
8A „Pamiętajcie o ogrodach. Ogrody w naszej pamięci i kulturze’’ Marta Wróblewska
8B „Korea” Hubert Makaruk
8C „Chemia w kuchni i łazience.’’ Małgorzata Dusza-Dragon
8D „Pomagamy” Katarzyna Dobrzyńska
8E „Zawody przyszłości” Ewa Kinstler
8F „Wolontariat” Aniela Milewska
Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme