Laureaci VII Warszawskiego Konkursu Poetyckiego „Złota Biedronka”

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Maksymilian Markieta (kl. 5c) i Adam Borys (kl. 6a) zostali  laureatkami VII Warszawskiego Konkursu Poetyckiego „Złota Biedronka” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 306 w Warszawie. Uczniowie napisali wiersze inspirowane fragmentem „Niewidomej dziewczynki” ks. Jana Twardowskiego: „(…) wystarczy kochać słuchać i obejmować”. Maksymiliana Markieta zdobył w konkursie pierwszą nagrodę, zaś Adam Borys został uhonorowany wyróżnieniem. 17 maja br. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród, podczas której nasi młodzi poeci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w zmaganiach konkursowych.

Skip to content