„Bunt elfów” – świąteczne przedstawienie-niespodzianka od klasy 6a

22 grudnia wychowankowie świetlicy z klas I – III  obejrzeli świąteczne przedstawienie „Bunt elfów” przygotowane samodzielnie przez uczennice klasy VI a.

Inscenizacja opowiadała o Mikołaju, który utracił swą moc po tytułowym buncie. Jednak dzięki wsparciu młodych widzów, którzy pomogli posegregować świąteczne listy i pięknie zaśpiewali kolędę, wszystko skończyło się szczęśliwie.

Scenariusz inscenizacji to autorskie dzieło Magdy Witkowskiej, która wystąpiła także w roli Mikołaja i zachęciła do udziału w przedstawieniu pozostałe koleżanki: Zosię Skotak, Kingę Kołodziejczyk i Martę Langę (które wcieliły się w postacie elfów) oraz Anię Hansdorfer (Śnieżynkę) i Oliwię Berezę (renifera).

Przedstawienie, utrwalone w formie nagrania video przez uczennicę Alicję Grodecką, stanie się częścią klasowego projektu „Świat filmu” realizowano w ramach „Ogrodów Nauki i Sztuki”.

Uczennicom serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą inicjatywę i…  w imieniu zachwyconych widzów prosimy o więcej!!!

bunt-elfow_01

Skip to content